Tanečný pár v Let´s Dance má podľa niekoľkých organizácií odstúpiť

Autor: Peter Šimončič | 13.9.2011 o 19:04 | (upravené 13.9.2011 o 19:51) Karma článku: 5,22 | Prečítané:  712x

Dve relácie podobného formátu no rozličné názory a pohľady na svet. Aj takto by sa dala opísať situácia, ktorá sa začala preberať na sociálnych sietach v týchto dňoch, pretože na obrazovkách sa objavili dvaja muži, ktorí spolu tancovali.

Účinkovanietýchto dvoch mužov pobúrilo niekoľko kresťanských organizácii, ktoré neotálali a už spustili internetovú petíciu.

„Považujeme za absolútne nezodpovedné, aby televízia s najväčším trhovým podielom takýmto spôsobom propagovala a podsúvala občanom Slovenska homosexuálny životný štýl a ohrozovala tým zdravý vývin i vkus dos­pievajúcej mládeže,“ píše sa v listom adresvanom priamo riaditeľke TV Markíza Zuzane Ťapákovej tiež s tým aby tento tancujúci pár zo súťaže odstúpil.

Je veľmi zaujímave sledovať názory v televízii pretože na TV JOJ v programe ČS má talent vystupovali taktiež dvaja muži a porotou aj divákmi boli veľmi vychválení a že by to mal určite vidieť celý svet.

V porovnaní týchto dvoch podobných formátoch a podobných vytúpení je zaujímavé sledovať ako na jednej strane je to poburujúce a na druhej strane to je niečo pekné.

Nie je to zvláštne?

Myslím sa že v žiadnom zákone sa nepíše, že je predpísaný tanec len medzi osobami opačného pohlavia, takže by to nemal byť problém a Slovensko by malo vykročiť vpred a nebyť stále takonzervatívne a odsudzujúce.

A okrem iného televízny príjimač má okrem funkcie prepínania progarmov aj vypínač, ak sa niečo niekomu nepáči z ľahkostou sa treba dotknúť správneho tlačítka a rázne potlačiť, hneď je po probléme. Ved je to také ľahké v porovnaní s brutálnymi obrázkami proti interupcii na bilboardoch, ktoré žial nemajú vypínač.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Dokonalosť bokom, treba sa dohovoriť - Fenomén bratislavskej viacjazyčnosti

Či človek prežije - vojnu, koncentračný tábor, vyhnanstvo -, záviselo často aj od toho, či ovláda jazyk, hovorí Jozef Tancer, autor knihy Rozviazané jazyky

EKONOMIKA

Daň z nehnuteľností narástla. Kde ľudia platia najviac?

V Novom Meste nad Váhom zaplatia ľudia na daniach až o 330 percent viac ako vlani.

KULTÚRA

Pixar nikdy nedobehneme, ale máme iné prednosti, hovorí autorka Lichožrútov

Drž sa ľudí, ale drž sa od nich ďalej! Pravidlo jeden pre ponožkožrúta.


Už ste čítali?